ПРО НАС
Сьогоднішнє життя вимагає кардинально нового підходу до бізнесу. Для того щоб продемонструвати потенційному клієнту найбільш ефективні сторони Вашої компанії, унікальність її продуктів і послуг, щоб постійно відчувати настрої Вашого споживача і передбачати його бажання, щоб перебувати попереду конкурента і оптимізувати взаємовідносини з постачальниками і партнерами, Вам необхідні нові потужні інструменти. Вам необхідне нове середовище. Ще недоступне позавчора і неосвоєне вчора. Середовище активне, динамічне, яке постійно розвивається. Інтернет.

Отже, давайте знайомитися. Ми - компанія Activemedia. Чому ми так називаємося? Це слово в якійсь мірі відображає інтерактивність і динамізм сучасного «інформаційного середовища». Ми робимо все, щоб стати для наших клієнтів і партнерів синонімом тих унікальних можливостей, які створюють сьогодні Інтернет та інформаційні технології.

Activemedia пропонує комплексний підхід до реалізації Internet-рішень, що включає надання повного спектру послуг, в тому числі передпроектні дослідження і консультації, розробку і впровадження рішень, навчання персоналу замовника, післяпроектне сервісне обслуговування, інформаційне та маркетингове супроводження реалізованого проекту, а також комплекс різних консалтингових послуг.

Цей web-site розповість Вам, про те, що ми вміємо, які послуги пропонуємо. Зверніть увагу на наші рішення. Далі - ми хотіли б розповісти про те, як ці рішення працюють на благо наших численних клієнтів і партнерів.

Новини компанії дозволять Вам оцінити динаміку життя нашої компанії і бізнесу наших клієнтів. Ми сподіваємося, що цей розділ буде залишатися складовою частиною літопису сучасного українського ринку інформаційних технологій.

У Вас з'явилися питання? Із задоволенням відповімо на них по електронній пошті, по телефону або при особистій зустрічі.
А ЗАРАЗ ТРОХИ ІСТОРІЇ

Офіційно компанія Activemedia була зареєстрована у 2002 році в Києві. Однак разом ми працюємо з 1999 року, коли в Україні був створений колектив розробників для підтримки американського проекту ActiveFeedback. За нашої безпосередньої участі цей проект зміг стати одним з найбільш популярних інструментів для проведення інтерактивних опитувань в Інтернет. Інструментами, запропонованими ActiveFeedback на світовому ринку, успішно користувалися такі корпорації, як Xerox, Cisco Systems, Apple Computer і багато інших компаній та організацій. Пізніше наша команда допомогла здійснити інший популярний проект в США - відомий автомобільний портал AUTOMOB.

Починаючи з 2001 року було прийнято рішення розпочати роботу на швидко зростаючому вітчизняному ринку. Ми не хотіли залишатися осторонь від тієї динаміки, яку він пропонував. При цьому, продовжували приділяти належну увагу нашим зарубіжним клієнтам і партнерам. Саме робота з міжнародними замовниками дозволила нам, з одного боку, застосовувати в своїй роботі найбільш прогресивні і сучасні технології розробки програмного забезпечення та управління проектами, яких вимагав західний ринок, і, з іншого боку, запропонувати нашим вітчизняним клієнтам недорогі і якісні рішення.

Наші рішення сьогодні - це:

  • професійний дизайн,
  • сучасні flash-технології,
  • IТ-консалтинг,
  • програмування,
  • хостинг,
  • технічна та інформаційна підтримка,
  • рекламні кампанії в Інтернет.

ПЕРЕВАГИ

Ми тут для того, щоб допомогти Вам найбільш оптимально використовувати унікальні і безмежні можливості, принесені в сьогоднішнє життя сучасними інформаційними технологіями. Незалежно від того, чи Ви тільки приступили до вивчення того, чим же все це може бути корисно Вам і Вашому бізнесу, або твердо знаєте, які саме технології, платформи, рішення та їх комбінація зробить Вашу інформаційну систему потужною зброєю в конкурентній боротьбі.

20

років досвіду

200

успішних проектів

Контакти

АДРЕС:
вул. Срібнокільська 1, оф. 269
м. Київ, 02095, Україна

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 585 74 68

EMAIL:
info@activemedia.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
Facebook