Чому activemedia?

Ми працюємо разом вже більше 20 років. Працюємо з клієнтами в Україні і за її межами. Працюємо як з великими корпораціями, засобами масової інформації, так і з невеликими проектами. І цей досвід дозволяє нам пропонувати нашим замовникам і партнерам тільки найоптимальніші рішення.

Ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найбільш повний спектр послуг, пов’язаних з оптимізацією застосування Інтернет-ресурсів та інформаційних технологій в бізнесі.

Веб-представництва, промо-сайти проектів і продуктів, контент-проекти, корпоративні сайти, інтранет- і екстранет-рішення — все це може бути спроектовано, розроблено, реалізовано і впроваджено фахівцями нашої компанії.

Якщо Ви тільки починаєте освоюватися в новому для Вас світі Інтернет-технологій, ми готові всіляко Вам в цьому сприяти, надаючи консультаційні послуги на будь-якому етапі Вашого проекту. Якщо ж Ви комп’ютерний «гуру», ми готові говорити з Вами на одній мові і реалізувати Ваші плани в точній відповідності з побажаннями і вимогами.

Наша команда постійно працює над поліпшенням технологій наших Інтернет-рішень. Впровадження останньої версії системи SMEngine є яскравим тому підтвердженням. Наші нові рішення дозволяють максимально оптимізувати всі етапи роботи над Вашим проектом.

Activemedia пропонує унікальну можливість отримати весь спектр послуг, пов’язаних з Вашою присутністю в Інтернет:

  • Підберемо і зареєструємо унікальне доменне ім’я для Вашого сайту, яке буде в найбільшій мірі відповідати Вашій компанії або проекту.
  • Розробимо логотип і корпоративний стиль, передавши професіоналізм і дух Вашої організації. І не просто розробимо, а створимо всю необхідну для цього рекламну продукцію,
  • Необхідні послуги з програмування, проектування баз даних, кодування? Звертайтеся, ми готові допомогти,
  • Необхідна допомога в області написання текстових матеріалів для Вашого сайту або обробка зображень? Наша редакторська команда — до Ваших послуг,
  • Потрібен надійний і недорогий хостинг для розміщення сайту в Інтеренет? Це — теж до нас,

Якщо все ж Вам продовжує здаватися, що ми не можемо допомогти Вам з чим-небудь з області інформаційних технологій і дизайну, дайте нам декілька днів, і ми знайдемо найоптимальніше рішення.

Ми ніколи не обіцяємо того, чого зробити не зможемо. Ми просто пропонуємо Вам краще, що є в веб-дизайні, веб-програмуванні і онлайн-маркетинзі. Ми просто допомагаємо Вашому бізнесу вийти на новий рівень.

Якою б не була Ваша онлайн-ситуація, чого б Ви не вимагали від веб-дизайну, ми готові допомогти.
Повідомте нам, які завдання стоять перед Вами, і ми запропонуємо найоптимальніше рішення від компанії Activemedia. Ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші питання і, при необхідності, надати додаткову інформацію.

Ми усвідомлюємо, що це не перший сайт, де Ви читаєте подібну інформацію. Ми розуміємо це і пропонуємо ознайомитися з тим, що ми вже створили. Нам здається, що список наших клієнтів і робіт зможе розповісти багато про що …

Контакти

АДРЕС:
вул. Срібнокільська 1, оф. 269
м. Київ, 02095, Україна

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 585 74 68

EMAIL:
info@activemedia.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
Facebook