Наші клієнти

Intel Microelectronics Ukraine, Ltd.

29 жовтня 2003 р. головний виконавчий директор компанії Intel Крейг Барретт під час свого перебування в Києві оголосив про початок реалізації всесвітньої благодійної програми Intel® «Навчання для майбутнього» (Intel® Teach to the Future) в Україні. Корпорація Intel та Міністерство Освіти і Науки України підписали Угоду про співпрацю, на основі якого ця Програма зараз успішно реалізується.

Для програми Intel® «Навчання для майбутнього» компанією Activemedia в 2004 році був розроблений веб-сайт www.iteach.com.ua

Всесвітній Банк (World Bank)

Всесвітній Банк (World Bank) є одним з найважливіших джерел фінансової і технічної допомоги, яка надається світовим країнам, що розвиваються. Всесвітній Банк не є банком у звичайному значенні цього слова і складається з двох унікальних організацій розвитку, що належать 185 країнам-членам - Mіжнародного банку реконструкції і розвитку (МБРР) і Міжнародної асоціації розвитку (МАР). Кожна з цих двох установ відіграє особливу роль в процесі досягнення, що стоїть перед Світовим Банком мети, яка полягає в скороченні масштабів бідності в глобальному масштабі і підвищення рівня життя населення планети. МБРР співпрацює з країнами із середнім рівнем доходів і кредитоспроможними країнами з низьким рівнем доходів, в той час як увага МАР зосереджена на найбідніших країнах світу. Спільно ці дві установи надають країнам, що розвиваються, позики за низькими ставками, безвідсоткові кредити і гранти на цілі розвитку освіти, охорони здоров'я, інфраструктури, комунікацій, а також для вирішення безлічі інших завдань.

Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ)

Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ) - найбільше і найвідоміше в Україні професійне об'єднання фахівців в області бухгалтерського обліку та аудиту. ФПБАУ - громадська професійна саморегулююча некомерційна організація, створена з метою відстоювання інтересів представників бухгалтерської та аудиторської професій.

Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC)

МФК - член Групи організацій Світового банку зі штаб-квартирою у Вашингтоні (федеральний округ Колумбія). Зусилля МФК спрямовані на досягнення головної мети всіх установ Групи організацій Світового банку - підвищення якості життя населення в країнах, що розвиваються.

В рамках реалізації проекту технічної допомоги "Поліпшення ділового середовища в Білорусі" МФК створила інтернет-портал www.bel.biz для інформаційної підтримки підприємців країни. Цей сайт використовує технологію SMEngine компанії Activemedia. При створенні сайту був використаний багаторічний досвід Центру розвитку бізнес-технологій зі створення, експлуатації, розвитку та просування популярного українського ділового порталу VlasnaSprava.ua. Всі роботи з проектування, розробки та налаштування програмного забезпечення сайту www.Bel.Biz були виконані фахівцями Центру розвитку бізнес-технологій та компанії Activemedia. В даний момент портал Bel.Biz розміщений на технологічному майданчику компанії Activemedia.

The Eastern Partnership Civil Society Facility

Ініціатива «Східне партнерство» - це спільна ініціатива Європейського Союзу (ЄС) та його держав-членів і шести країн Східного партнерства: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України. ВП був запущений в травні 2009 року для стимулювання політичних і економічних реформ і співробітництва шести східних сусідів, для руху в бік ЄС і створення стійкого економічного розвитку. У сьогоднішніх складних економічних умовах, створення стійкого економічного майбутнього ніколи не було більш нагальним.

Німецько-Український фонд (НУФ)

НУФ - Головна мета діяльності Німецько-Українського фонду – підтримка фінансування мікро, малих та середніх підприємств України (далі – МСП) шляхом надання їм через банки-партнери кредитів для здійснення інвестицій в основний та обіговий капітал. Оскільки досягнути цієї мети можна лише за умови стабільно працюючої та розвиненої банківської системи, важливим завданням НУФ є також підтримка розвитку банківського сектору, спроможного забезпечити стійке довгострокове фінансування ММСП за прийнятною ціною.

Technical Assistance to Civil Society Organisations in the Western Balkans and Turkey (TACSO)

TACSO - місія полягає у збільшенні та вдосконаленні потенціалу та дій ОГС, а також їх демократичної ролі. Завдяки діяльності, підтримці та допомозі з розвитку потенціалу TACSO, метою є досягнення зміцненого громадянського суспільства та стимулювання сприятливого для громадянського суспільства «оточення» та культури.

Контакти

АДРЕС:
вул. Є. Чавдар 7, оф. 214
м. Київ, 02072, Україна

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 585 74 68

EMAIL:
info@activemedia.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
Facebook