Компанія Pro-Consulting і VlasnaSprava.info оголошують про зниження ціни на готові аналізи ринків та маркетингові дослідження на 15%

Компанія Pro-Consulting та проект VlasnaSprava.info оголошують про зниження на 15% вартості на всі готові аналізи ринку і маркетингові дослідження! Таке рішення було прийнято з метою підтримки у важкий період клієнтів і всього бізнесу в Україні.

«Завдання нашої компанії – сприяти розвитку українського бізнесу, а також розвитку іноземного бізнесу в Україні. Послуги, що надаються компанією, допомагають нашим клієнтам зміцнити свої позиції на ринках, освоювати нові напрямки для розвитку та інвестування, розробити стратегію розвитку компанії, оптимально структурувати роботу бізнесу і оптимізувати фінансові потоки всередині компанії, і як наслідок, сприяти збільшенню додаткової вартості бізнесу клієнта.

Ми спеціалізуємося на аналітичних і маркетингових дослідженнях ринків товарів та послуг, а також допомагаємо створити ефективну і надійну стратегію розвитку бізнесу і систему фінансового управління компанії. В основі роботи команди Pro-Consulting – перш за все інтереси наших клієнтів. Саме тому ми хочемо підтримати розвиток вітчизняного бізнесу і внести свій вклад в стабілізацію української економіки, сформованої в  непростих умовах », – каже Олександр Соколов, генеральний директор компанії Pro-Consulting.

Акція по зниженню вартості всіх готових продуктів, напрямку аналізу ринків і маркетингових досліджень має безстроковий характер. Ознайомитися з повним переліком готових робіт Ви можете перейшовши за цим посиланням: http://businessplan.vlasnasprava.info/products/Marketingovie-issledovaniya/

Компанія Pro-Consulting – провідна консалтингова компанія України в сфері аналізу ринків, маркетингових досліджень і бізнес-планування. За 8 років роботи фахівцями компанії було проведено понад 700 аналітичних і маркетингових досліджень ринків і реалізовано близько 200 інвестиційних проектів.

www.VlasnaSprava.info – це Інтернет-портал, спрямований на інформаційну підтримку підприємництва в Україні.

Веб-ресурс пропонує своїм користувачам практичні матеріали та рекомендації, які допоможуть успішно почати і ефективно розвивати власний бізнес; відповіді професіоналів на найактуальніші питання, які хвилюють підприємців; календар тренінгів і семінарів, виставок і ярмарків, податкової та статистичної звітності, державних і професійних свят; оптимальні рішення по використанню інформаційних і Інтернет-технологій для всіх категорій користувачів; інформація про те, де знайти кошти для фінансування власного бізнесу; можливості ефективного просування продукції і послуг і розвитку ділового партнерства.

Портал http://www.vlasnasprava.info/ був створений в рамках проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC) SME Toolkit Project Ukraine, який працював в Україні з 2002 по 2003 роки.

Контакти

АДРЕС:
вул. Є. Чавдар 7, оф. 214
м. Київ, 02072, Україна

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 585 74 68

EMAIL:
info@activemedia.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
Facebook