Вчителі можуть провести урок біології про коронавірус та отримати сертифікат

Вчителям пропонують провести урок біології для 6-10 класів про COVID-19 та отримати сертифікат від ЮНІСЕФ.

Матеріали для уроків доступні на спеціальній сторінці нашого сайту.

Щоб отримати сертифікат, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку. Форма лише для тих педагогів, які вже провели урок та хочуть поділитись враженнями та досвідом.

Уроки розробили ГО “Смарт освіта” та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки. Сторінку уроків в рамках інформаційного порталу «Нова українська школа» розробила компанія Activemedia.

Авторкою уроку є Інна Дьоміна, біологиня, біохімікиня, вчителька, методистка, тьюторка, засновниця “S.O.M. Science. Educational Consulting”, співзасновниця та керівниця навчального процесу школи Claris Verbis, авторка курсу Science, співавторка інтегрованого курсу “Природничі науки”.

З боку ЮНІСЕФ експертизою ділилась Катерина Булавінова, лікарка-інфекціоністка, медична експертка Дитячого Фонду ООН.

Окрім засвоєння шкільного, програмного матеріалу, урок ознайомлює учнів зі шляхами передачі інфекції, дає практичні поради, як діяти під час нового коронавірусу та як вберегти себе. Уроки допоможуть учням дізнатися більше про COVID-19, обґрунтувати важливість соціальної дистанції та правил особистої гігієни через призму наукових знань.

Кожен урок містить методичні рекомендації для вчителя біології, а також навчальні матеріали для учнів – ілюстрації з поясненнями, інтерактивні вправи, тести, навчальне відео.

Уроки розроблені з урахуванням можливості проведення заняття через відеозв’язок, або ж за умов обмеженого доступу до інтернету чи ґаджетів.

Навчальні матеріали для учнів доступні за посиланнями:

Детальніше дивіться тут.


Компанія Activemedia виконала всі роботи з дизайну і технічної реалізації розділу в рамках інформаційного порталу “Нова українська школа”.

Компанія Activemedia є розробником і з 2017 року здійснює всі роботи з технічного супроводу інформаційного порталу “Нова українська школа”

Контакти

АДРЕС:
вул. Срібнокільська 1, оф. 269
м. Київ, 02095, Україна

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 585 74 68

EMAIL:
info@activemedia.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
Facebook