Кредитні продукти МСП Банку стають ближче до підприємців

МСП Банк (група ВЕБ) приступає до оптимізації механізму надання коштів державної підтримки для підприємств малого та середнього бізнесу з метою підвищення впізнаванності кредитних продуктів у підприємницькому середовищі і розширення каналів прямої комунікації з позичальниками. Результатом нової кредитної політики стане надання суб’єктам МСП уніфікованого доступу до продуктів Банку, чітко відокремлених в лінійках банків-партнерів.

Підприємці зможуть отримати максимум інформації на сайті МСП Банку, де буде реалізована можливість для проходження всіма зацікавленими особами онлайн-анкетування на предмет відповідності свого бізнесу федеральному закону 209-ФЗ і вимогам Банку. В результаті успішного проходження анкетування, підприємці отримають спеціальний купон під найбільш відповідний  для підприємства кредитний продукт, і вже з цим купоном можна буде звернутися у відділення банку-партнера (список партнерів буде опублікований на сайті) і подати заявку на отримання фінансування.

На даному етапі в експерименті бере участь флагманський продукт МСП Банку – «ФІМ Цільовий». Першими партнерами МСП Банку в ході пілотних угод стали Банк «Хлинов» (м. Кіров) і Автовазбанк (м. Тольятті), з якими були укладені угоди про надання 100 і 113 млн рублів відповідно на термін до 5 років за ставкою для підприємств не більше 13,25% річних.

«Ми прагнемо до того, щоб наші модернізовані продукти містили стандартний набір вимог до потенційного позичальника, умови їх отримання були зрозумілі і прозорі, – підкреслив Голова Правління МСП Банку Сергій Крюков. – У сприйнятті позичальника цінністю повинен володіти сам продукт, його фінансові характеристики, можливості швидкого отримання в більшості регіонів країни. Банки-партнери в цьому випадку будуть виконувати як і раніше важливу, але в основному операційну функцію ».

Пройти онлайн-анкетування на сайті Банку можна за адресою: http: //www.mspbank.ru/ru/sme_rf/can_i_get_loan/

Веб-сайт Російського Банку підтримки малого та середнього підприємництва та онлайн-анкету для представників малого та середнього бізнесу розробила компанія Activemedia. Компанія Activemedia продовжує здійснювати технічну та інформаційну підтримку сайту Російського банку підтримки малого і середнього бізнесу.

Відкрите акціонерне товариство «Російський Банк підтримки малого і середнього підприємництва»

Відкрите акціонерне товариство «Російський Банк підтримки малого і середнього підприємництва» (ВАТ «МСП Банк») засновано в 1999 р. Відповідно до Федерального закону від 17 травня 2007 року № 82-ФЗ «Про банк розвитку» та розпорядженням Уряду Російської Федерації від 07 грудня 2007 року № 1766-р. «Про внесення акцій до статутного капіталу Зовнішекономбанку» сто відсотків акцій Російського Банку підтримки малого та середнього підприємництва належать державній корпорації «Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності (Зовнішекономбанк)».

Більш детальна інформація про Банк: http://www.mspbank.ru/ru/about/

ТОВ «Актівмедіа»

Activemedia пропонує комплексний підхід до реалізації Internet-рішень, що включає надання повного спектру послуг, в тому числі передпроектні дослідження і консультації, розробку і впровадження рішень, навчання персоналу замовника, після проектне сервісне обслуговування, інформаційне та маркетингове супроводження реалізованого проекту, а також комплекс різних консалтингових послуг .

Більш детальна інформація про компанію: www.activemedia.ua

Контакти

АДРЕС:
вул. Є. Чавдар 7, оф. 214
м. Київ, 02072, Україна

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 585 74 68

EMAIL:
info@activemedia.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
Facebook