Презентація інструментів Intel по трансформації ІКТ-політики в сфері освіти в Ташкенті

В рамках регіонального проекту ЮНЕСКО «Підвищення кваліфікації вчителів щодо впровадження ІКТ в педагогічний процес» 7-10 квітня 2015 року представництво ЮНЕСКО в Ташкенті, Узбекистан організувало Національний воркшоп на тему «Стандарти розвитку ІКТ-навичок».

У воркшопі взяли участь експерти ІКТ освіти і представники Міністерства народної освіти, Міністерства вищої і середньої освіти, Центру середньої спеціальної і професійної освіти, Міністерства розвитку ІКТ Республіки Узбекистан.

На запрошення представництва ЮНЕСКО в Ташкенті перший день воркшопу 7 квітня було присвячено презентації інструментів Intel по трансформації ІКТ-політики в освіті, концептуальним підходам в даній сфері і міжнародним практикам. У складі робочих груп учасники воркшопу пройшли всі чотири фази моделі розробки ІКТ-політики в сфері освіти, ці фази включають: прогнозування майбутнього, розробку стратегічного плану, реалізацію ініціатив, оцінювання та коригування ініціатив для втілення бачення. Окрім представлення теоретичного матеріалу учасникам було запропоновано наочно розглянути і обговорити варіанти розробки ІКТ-політики в сфері освіти в Узбекистані. Особливу увагу тренери приділили трансформації освітньої політики в залежності від соціально-економічних потреб Узбекистану, підходам і стратегіям по формуванню освітньої політики, пошуку ресурсів для впровадження освітньої політики в Узбекистані, а також умов сталого розвитку національної освітньої політики. Учасники отримали докладний посібник в друкованій та електронній версії, обмінялися контактами та ідеями, освоїли пропоновані Intel моделі застосування інструменту розробки ІКТ-політики в сфері освіти.

Перший день воркшопу було проведено директором з корпоративних питань Intel в країнах СНД Тетяною Нанаєвою і директором Центру розвитку бізнес-технологій (Київ) Володимиром Івановим.

Детальну інформацію про інструменти Intel по трансформації ІКТ-політики в сфері освіти можна отримати на сайті Intel Education Transformation Policy Tool (edupolicy.intel.com) і на російськомовному сервері www.edutransform.org

Про корпорацію Intel

Корпорація Intel – провідний світовий виробник інноваційних напівпровідникових компонентів – розробляє технології, продукцію та ініціативи, спрямовані на постійне підвищення якості життя людей і вдосконалення методів їх роботи. Додаткову інформацію про корпорацію Intel можна знайти на веб-сайті www.intel.ru/pressroom і на російськомовному сервері (http://www.intel.ru).

Про Центр розвитку бізнес-технологій

Центр розвитку бізнес-технологій – незалежна аналітична та консультаційна організація, місією якої є захист законних інтересів представників малого і середнього бізнесу шляхом створення сприятливих економічних та організаційно-правових умов для розвитку підприємництва в Україні та регіонах. З 2004 року ЦРБТ активно сприяє розвитку всесвітньої благодійної програми Intel ® «Навчання для майбутнього» (Intel ® Teach) в Україні. З 2008 року ЦРБТ став офіційним партнером корпорації Intel в Україні. Додаткову інформацію про ЦРБТ і про проекти можна знайти на веб-сайті www.btdc.org.ua

Контакти

АДРЕС:
вул. Є. Чавдар 7, оф. 214
м. Київ, 02072, Україна

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 585 74 68

EMAIL:
info@activemedia.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
Facebook