Розпочав роботу веб-сайт центру хореографічної майстерності “Веселад”

Інформація про один з відомих і найкращих дитячих хореографічних закладів України, Центр хореографічної майстерності “Веселад”, тепер доступна онлайн за адресою http://veselad.com.ua.

Створений в 1994 році, “Веселад” поєднав навчання багатьох видів і напрямків хореографії, зокрема українського, народно – сценічного, фольклорного, характерного, модерн – танцю, класичного і сучасного естрадного танцю, основи акробатики. Майбутні артисти зможуть почати оволодіння основами хореографічного мистецтва в 4-5 років і пройти підготовчий, початковий і середній рівні навчання.

Головне завдання Центру “Веселад” – привернути до оволодіння всіма видами і жанрами хореографічного мистецтва широкі кола дітей та юнацтва, здійснюючи їх повноцінне естетичне виховання і постійний селекційний відбір найбільш обдарованих з метою майбутньої підготовки з них високих професіоналів, танцюристів – віртуозів і хореографів.

Веб-сайт Veselad.com.ua розроблений компанією Activemedia. Для хостингу веб-ресурсу використовується дата-центр компанії Activemedia

Контакти

АДРЕС:
вул. Є. Чавдар 7, оф. 214
м. Київ, 02072, Україна

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 585 74 68

EMAIL:
info@activemedia.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
Facebook