Відкрито третій модуль Платформи дистанційного навчання в рамках Програми підтримки молодіжної політики регіону Східного Партнерства

Третій, заключний, модуль дистанційного навчання ППМП, присвячений методам та підходам, необхідним для залучення всіх зацікавлених осіб – представників громадянського суспільства, особливо молоді, в непростий процес розробки, реалізації та оцінювання молодіжної політики в країнах регіону Східного Партнерства.

Повний текст Модуля доступний на порталі дистанційного навчання компанії «Activemedia» за посиланням: http://elearning.am.com.ua/ru/module_three/courses

У Модулі 3 присутня унікальна можливість для Вас запросити у Проекту організацію вебінару за участю європейських експертів. Для цього, в тексті Модуля, існує спеціальна форма заявки. Вебінари планується проводити раз на місяць по темам, які будуть пропонувати користувачі

Нагадуємо, що з повним текстом всіх модулів дистанційного навчання можливо працювати офлайн (тобто можливо завантажити текст модуля на знімний диск або комп’ютер, і знайомиться з матеріалами в будь-який зручний час, поза прив’язкою до зони покриття Інтернет). Проте, пройти завдання для самоперевірки та іспит можна тільки після входу на Портал.

Програма навчання ППМП є авторською і розроблена експертами Програми, з залученням консультантів з усіх країн регіону Східного Партнерства.

Технічне рішення для дистанційного навчання розроблено компанією «Актівмедіа». Проектування і розробка матеріалів для програми дистанційного навчання і загальна координація проекту проводиться досвідченими експертами «Центру розвитку бізнес-технологій».

Дистанційний курс ППМП складається з трьох модулів. Кожен модуль присвячений окремій темі, яка відповідає напрямку компонентів проекту, а саме:

  • Модуль 1 присвячений питанням впровадження обґрунтованого підходу в державну молодіжну політику країн регіону Східного Партнерства.
  • Модуль 2 спрямований на вивчення підходів міжсекторної взаємодії з питань, що стосуються молоді в країнах регіону Східного Партнерства.
  • Модуль 3 висвітлює питання Посилення участі молоді в процесах державної молодіжної політики в країнах регіону Східного Партнерства.

Учасники дистанційного навчання, успішно завершили всі три Модуля дистанційного навчання ППМП, отримують офіційний сертифікат.

Портал дистанційного навчання Проекту ППМП дозволяє фахівцям в сфері молодіжної політики доповнювати свій професійний багаж знань новими підходами для розробки та управління державною молодіжною політикою.

Activemedia пропонує комплексний підхід до реалізації Internet-рішень, що включає надання повного спектру послуг, в тому числі передпроектні дослідження і консультації, розробку і впровадження рішень, навчання персоналу замовника, після проектного сервісне обслуговування.

ЦРБТ — незалежна аналітична і консультаційна організація, місією якої є сприяння демократичним цінностям, захисту законних соціальних, економічних та інших інтересів представників малого та середнього бізнесу шляхом створення сприятливих економічних та організаційно-правових умов для розвитку підприємництва в Україні та регіонах.

Контакти

АДРЕС:
вул. Є. Чавдар 7, оф. 214
м. Київ, 02072, Україна

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 585 74 68

EMAIL:
info@activemedia.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
Facebook