АКЦІЙНА ПЕРЕДПЛАТА НА 2020 РІК

Зробіть свою роботу комфортною та зручною в 2020 році – приєднайтеся до кола наших користувачів та отримайте доступ до інформаційно-правової системи ActiveLex!

Акційна передплата на весь 2020 рік становить всього 1200 грн (100грн/міс)! Сплачуйте рахунок до кінця жовтня та звикайте працювати в системі протягом листопада-грудня безкоштовно!

Якщо ж вам зручніше подовжувати передплату щомісячно або доступ потрібний лише на певний час, то  вартість передплати становить 250 грн на місяць!

Система працює онлайн і ви матимете необмежений доступ до неї з будь-якої точки та в будь-який час.

Для отримання додаткової консультації та доступу до системи Ви зверніться до нас за контактами:

☎ +380 (44) 333 92 84
+380 (67) 333 92 84
+380 (63) 333 92 84
+380 (95) 333 92 84
✉ E-mail:  sales@activelex.com

Система ActiveLex містить:

  1. Нормативно-правові акти
  2. Судову практику
  3. Прецедентні рішення Верховного Суду
  4. Інструменти для роботи правника:

✔ 150 зразків процесуальних документів у цивільному провадженні. Документи доступні для ознайомлення і скачування у форматах PDF та RTF, придатні для моделювання власних процесуальних документів.
✔ Науково-практичні коментарі чинних кодексів станом на 2019 рік: Кримінального та Господарського, які витримали десятки перевидань у нашого партнера – видавництва “Юрінком Інтер”.
✔ Правові новини – коментарі змін до нормативно-правових актів в реальному часі.
✔ Процедури (схеми) – графічно оформлені покрокові інструкції з вирішення конкретних юридичних проблем, поетапного ведення справи в суді чи органі державної влади. Кожний крок характеризує не просто необхідну юридичну дію, а й варіанти поведінки в певній ситуації, положеннями нормативно-правових актів для кожного із сторін.
✔ 177 довідників різноманітних нормативних вимог: підстави для визначення права на пенсію, класифікатори (професій, іноземних валют тощо), класи професійного ризику, оподаткування пенсій і виплат працівникам, перелік офшорних зон, розмір податкової пільги, мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, облікова ставка НБУ і ін.
✔ Коментарі експертів та багато інших корисних інструментів!

Інформація в системі оновлюється щоденно!