Web розробка

Загальноєвропейський ХАБ для підтримки українських вчителів та учнів

Загальноєвропейський ХАБ для підтримки українських вчителів та учнів
Посилання: https://nushub.org/

Про Проєкт

Хаб Нової української школи (nushub.org) – безкоштовний централізований ресурс, що збирає освітні технології та навчальні матеріали для підтримки українських біженців, де б вони не знаходились.

Координований European Edtech Alliance (Європейський Альянс освітніх технологій) та проєктом «Навчаємось разом» та розроблений командою Activemedia, хаб є централізованим ресурсом для освітніх технологій, заснованих на базі навчальної програми, допоміжних ресурсів, інструментів, а також доступу до українських освітніх онлайн-платформ. Крім того, хаб містить інформацію про доступ до освіти у конкретній країні.

Мета хабу – забезпечити учнів, сім’ї, викладачів, а також тих, хто їх підтримує, можливістю швидко знаходити інструменти для навчання незалежно від того, де вони опиняться протягом найближчих тижнів і місяців. Хаб також сприяє інтеграції українських ресурсів та українських учнів і вчителів у місцеві або регіональні екосистеми в країнах Європи.

Фокусуючись на ресурсах для управлінців шкіл, вчителів, а також учнів і тих, хто їх підтримує, зокрема їхніх родин, сімей та громад, що приймають біженців, ця ініціатива ґрунтується на наявній добірці з понад 200 пропозицій освітніх технологій із понад 20 країн-членів ЄС. Їх зібрано European Edtech Alliance та проєктом «Навчаємось разом», який надає ресурси для діяльності хабу, а також супроводжує його розвиток.

Довідково.

Партнери хабу Нової української школи – проєкт «Навчаємось разом» та European Edtech Alliance.

Проєкт фінської підтримки реформи української школи («Навчаємось Разом») – чотирирічна програма співпраці, яка розпочалась між Україною та Фінляндією у липні 2018 року, і до якого наприкінці того ж року долучився ЄС. Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії (6 млн євро) та ЄС (2 млн євро). Підтримку Євросоюзу сфокусовано на розширенні викладання української мови як державної мови серед національних меншин.

Ключовою установою, якій проєкт надає підтримку, є Міністерство освіти і науки України. Роботу проєкту зосереджено на підготовці вчителів, популяризації освіти та розвитку освітнього середовища. Очікуваний довгостроковий вплив проєкту – підвищення якості освіти в Україні, а також рівня сприйняття українцями своєї системи освіти. Проєкт також співпрацює з Міністерством цифрової трансформації України та ЮНІСЕФ у питаннях цифровізації освіти.

European Edtech Alliance (Європейський Альянс освітніх технологій) – неприбутковий консорціум національних торгових асоціацій та кластерів, які працюють із 2460 засновниками та постачальниками освітніх технологій, щоб підтримати національне та міжнародне зростання технологій та інновацій в освіті.

Альянс має два основних напрями: політична робота, а також підтримка стартапів і масштабування компаній, що займаються освітніми технологіями. За допомогою цих двох каналів альянс розробляє ресурси та інструменти для підтримки сталого розвитку в освітній екосистемі. Починаючи з лютого 2022 року, альянс зібрав сотні ресурсів і розробив ґрунтовну систему мета-тегів для додаткових матеріалів та матеріалів на основі навчальних програм, підтримуючи українських учнів, вчителів та їхні родини.

Розробник хабу Нової української школи – компанія Activemedia. Компанія Activemedia виконала всі роботи з дизайну і технічної реалізації хабу Нової української школи та забезпечує підтримку та подальший технологічний розвиток проєкту.

Макети

Схожі проєкти

01«КОНСТРУКТОР НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ» В 2021 році триває процес втілення Державного стандарту базової освіти та тестування моделювання навчальних програм на електронній платформі «Конструктор навчальних програм», яку технічно втілює інноваційна команда розробників Activemedia за підтримки Проекту “Фінська підтримка реформи української школи”. Нещодавно була доопрацьована друга версія Конструктора. Але роботи тривають, відточуються, як зауважив Координатор проекту від України Роман Шиян, щоб запропонувати освітньому ринку найкращий практичний, зручний, технологічний взірець конструювання навчальних програм. Започаткована серія онлайн-семінарів для робочої групи розробників базової освіти для 5-6 класів – це можливість вийти на досконалий результат ефективності Конструктора. Перша була проведена одразу після Нового року – 5 січня 2021 за технічної підтримки компанії Activemedia.
02Розробка веб-сайту НУШ. Ресурс педагога На сайті зібрані матеріали-практикуми для вчителів молодшої школи, вихователів дитсадків та батьків. Матеріали створені на допомогу дорослим – для розвитку емоційного інтелекту в дітей, ознайомлення і роботи з емоціями, профілактики цькування, а також створення безпечного простору в класі. Всі ці інструменти прості у використанні та проактивні
03Розробка веб-сайту НУШ. Дофамін освіти Подкаст громадської організації “Смарт освіта”, в якому говоримо із провідними фахівцями про тренди та зміни в освіті, а також: як допомогти дітям зрозуміти свої цілі, як їх досягати та як знайти мотивацію вчитися. Подкаст для батьків та вчителів, а також для всіх, кому цікава тема освіти.
04Розробка веб-сайту НУШ. Календар турботи У цьому спільному проєкті з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, відома дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз та ГО “Смарт освіта” підготували прості поради на щодень. Ресурсні ілюстрації намалювала Олена Ястремська
05Розробка веб-сайту НУШ. Путівник школою
06Роробка веб-сайту НУШ. Covid-19 Лендінг розроблено в рамках спільного проєкту з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні