Більше робіт

01Вебсайт проєкту «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні – Фаза ІІ» Проєкт надає фінансову та консультаційну підтримку українським ММСП для того, щоб вони могли продовжувати функціонування та відкривали нові горизонти навіть у складні часи.
02Загальноєвропейський ХАБ для підтримки українських вчителів та учнів Хаб Нової української школи (nushub.org) – безкоштовний централізований ресурс, що збирає освітні технології та навчальні матеріали для підтримки українських біженців, де б вони не знаходились. Координований European Edtech Alliance (Європейський Альянс освітніх технологій) та проєктом «Навчаємось разом» та розроблений командою Activemedia, хаб є централізованим ресурсом для освітніх технологій, заснованих на базі навчальної програми, допоміжних ресурсів, інструментів, а також доступу до українських освітніх онлайн-платформ. Крім того, хаб містить інформацію про доступ до освіти у конкретній країні.
03Розробка корпоративного стилю сайту Jusatech
04Розробка дизайну сайту AUTOMODE.COM.UA Українська роздрібна мережа спеціалізується на продажу товарів для автомобілів. Спеціалізація магазинів AUTOMODE - світло, LED лампи, електроніка, авто звук, авто гаджети, аксесуари. Команда Activemedia розробила логотип, елементи фірмового стилю, дизайн веб-сайту та інтернет-магазину, POS-матеріали, концепцію оформлення торгових точок та багато іншого
05Розробка веб-сайту НУШ. Дофамін освіти Подкаст громадської організації “Смарт освіта”, в якому говоримо із провідними фахівцями про тренди та зміни в освіті, а також: як допомогти дітям зрозуміти свої цілі, як їх досягати та як знайти мотивацію вчитися. Подкаст для батьків та вчителів, а також для всіх, кому цікава тема освіти.
завантажити
більше