Більше робіт

01Вебсайт проєкту «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні – Фаза ІІ» Проєкт надає фінансову та консультаційну підтримку українським ММСП для того, щоб вони могли продовжувати функціонування та відкривали нові горизонти навіть у складні часи.
02Загальноєвропейський ХАБ для підтримки українських вчителів та учнів Хаб Нової української школи (nushub.org) – безкоштовний централізований ресурс, що збирає освітні технології та навчальні матеріали для підтримки українських біженців, де б вони не знаходились. Координований European Edtech Alliance (Європейський Альянс освітніх технологій) та проєктом «Навчаємось разом» та розроблений командою Activemedia, хаб є централізованим ресурсом для освітніх технологій, заснованих на базі навчальної програми, допоміжних ресурсів, інструментів, а також доступу до українських освітніх онлайн-платформ. Крім того, хаб містить інформацію про доступ до освіти у конкретній країні.
03Розробка веб-сайту НУШ. Дофамін освіти Подкаст громадської організації “Смарт освіта”, в якому говоримо із провідними фахівцями про тренди та зміни в освіті, а також: як допомогти дітям зрозуміти свої цілі, як їх досягати та як знайти мотивацію вчитися. Подкаст для батьків та вчителів, а також для всіх, кому цікава тема освіти.
04Роробка веб-сайту НУШ. Covid-19 Лендінг розроблено в рамках спільного проєкту з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
05Розробка корпоративного сайту JUSTEACH.ONLINE Інноваційна платформа для організації дистанційного навчання Конструктор для створення онлайн-курсів ідеальний для всіх категорій користувачів – тренерів, викладачів, консультантів, носіїв оригінальної ідеї та багатьох інших. Для роботи з JusTeach не потрібно володіти програмуванням та дизайном - створення курсу можливе за кілька простих кроків та доступне будь-якому користувачеві інтернету. Justeach - це інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та широкий функціонал конструктора, підтримка індивідуального та групового навчання, захист даних, послуги куратора контенту та контент-менеджера, цілодобова техпідтримка. Курси створені на платформі Justeach доступні на будь-якому пристрої. Платформа Justeach є мультимовною, має адаптивний дизайн, гнучку систему доступу. Користувачі можуть створювати необмежену кількість тренінгів та курсів. Justeach забезпечує зручні комунікації між викладачами та слухачами. Для проекту Justeach було розроблено - логотип, фірмовий стиль, дизайн веб-сайту, презентаційних матеріалів, інтерфейс та програмне забезпечення платформи.
завантажити
більше