Web розробка

Розробка інвестиційного порталу Донецької області DOINVEST

Розробка інвестиційного порталу Донецької області DOINVEST
Дата запуску: 04.02.2021
Посилання: https://doinvest.dn.gov.ua/

Про Проєкт

Інвестиційний портал Донецької області DOINVEST – сучасний інформаційний простір для взаємодії бізнесу, інвесторів, влади та громадськості, інтерактивна можливість співробітництва, об’єднана база ресурсів.
Цей онлайн ресурс є продуктом спільної роботи Департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації, проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» (USAID ERA), метою якого є підвищення відкритості регіону до економічного відновлення та компанії Activemedia.

Інвестиційний портал містить інформацію про конкурентні переваги та інвестиційні можливості регіону.
Інформаційний ресурс покликаний стати ефективним інструментом для налагодження ділових контактів з потенційними інвесторами та сприятиме їхньому позитивному рішенню інвестувати в Донецьку область.

Компанія Activemedia розробила логотип, фірмовий стиль, дизайн та програмне забезпечення інвестиційного порталу Донецької області DOINVEST.dn.gov.ua

Макети

Схожі проєкти

01Веб-сайт проекту USAID “Економічна підтримка Східної України” Веб-сайт проекту USAID "Економічна підтримка Східної України". Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» є ініціативою, розрахованою на шість років (2018-2024), яка реалізується компанією DAI Global та спрямована на покращення економіки Східної України. Цільові географічні регіони Проекту включають території Донецької та Луганської областей, контрольовані урядом України та окремі міста Приазов'я.
02Веб-ресурс для підприємців ВласнаСправа ВласнаСправа – це інтернет-портал, присвячений інформаційній підтримці малого та середнього бізнесу в Україні. ВласнаСправа є успішним проектом сприяння розвитку МСП в Україні, використовуючи нові інформаційні та комунікаційні технології. Проект впроваджує практики сталого управління бізнесом, підвищення їх продуктивності, ефективності, потенціалу та покращення їх доступу до фінансування та нових ринків.
03КИРГИЗЬКО-НІМЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ «ДИДЖИТАЛ УМК@» Команда розробників Activemedia створювала дизайн, розробку функціоналу платформи.для дистанційного навчання “Диджитал УМК@”
04Розробка корпоративного стилю компанії ActiveLex Розробка корпоративного стилю компанії ActiveLex
05Сайт проєкту “Нова українська школа” Інтегроване застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управління навчальними закладами та системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху нової української школи. Введення ІКТ у сфері освіти має перейти від одноразових проектів до системного процесу, що охоплює всі види діяльності. ІКТ істотно розширять можливості педагога, оптимізують управлінські процеси, в такий спосіб формуючи в учня важливі для нашого століття технологічні компетентності.