Web розробка

Веб-сайт проекту USAID “Економічна підтримка Східної України”

Веб-сайт проекту USAID “Економічна підтримка Східної України”
Дата запуску: 20.07.2021
Посилання: https://era-ukraine.org.ua

Про Проєкт

Веб-сайт проекту USAID “Економічна підтримка Східної України”. Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» є ініціативою, розрахованою на шість років (2018-2024), яка реалізується компанією DAI Global та спрямована на покращення економіки Східної України. Цільові географічні регіони Проекту включають території Донецької та Луганської областей, контрольовані урядом України та окремі міста Приазов’я.

Діяльність Проекту USAID зосереджена на трьох компонентах:

– інтеграція: розвиток можливостей уразливих верств населення для покращення економічної ситуації та розвитку мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП);

– розвиток: допомога ММСП у впровадженні інновацій, залученні інвестицій та виході на нові ринки; і

– досягнення успіху: робота з коаліціями та лідерами регіону для формулювання бачення майбутнього та впровадження сучасної економіки, що сприяє розвитку малого та середнього бізнесу.

Команда Activemedia здійснила роботи з проектування інформаційного веб-ресурсу

Макети

Схожі проєкти

01Розробка інвестиційного порталу Донецької області DOINVEST Інвестиційний портал Донецької області DOINVEST – сучасний інформаційний простір для взаємодії бізнесу, інвесторів, влади та громадськості, інтерактивна можливість співробітництва, об'єднана база ресурсів. Цей онлайн ресурс є продуктом спільної роботи Департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації, проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» (USAID ERA), метою якого є підвищення відкритості регіону до економічного відновлення та компанії Activemedia. Інвестиційний портал містить інформацію про конкурентні переваги та інвестиційні можливості регіону. Інформаційний ресурс покликаний стати ефективним інструментом для налагодження ділових контактів з потенційними інвесторами та сприятиме їхньому позитивному рішенню інвестувати в Донецьку область. Компанія Activemedia розробила логотип, фірмовий стиль, дизайн та програмне забезпечення інвестиційного порталу Донецької області DOINVEST.dn.gov.ua
02«КОНСТРУКТОР НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ» В 2021 році триває процес втілення Державного стандарту базової освіти та тестування моделювання навчальних програм на електронній платформі «Конструктор навчальних програм», яку технічно втілює інноваційна команда розробників Activemedia за підтримки Проекту “Фінська підтримка реформи української школи”. Нещодавно була доопрацьована друга версія Конструктора. Але роботи тривають, відточуються, як зауважив Координатор проекту від України Роман Шиян, щоб запропонувати освітньому ринку найкращий практичний, зручний, технологічний взірець конструювання навчальних програм. Започаткована серія онлайн-семінарів для робочої групи розробників базової освіти для 5-6 класів – це можливість вийти на досконалий результат ефективності Конструктора. Перша була проведена одразу після Нового року – 5 січня 2021 за технічної підтримки компанії Activemedia.
03Веб-ресурс для підприємців ВласнаСправа ВласнаСправа – це інтернет-портал, присвячений інформаційній підтримці малого та середнього бізнесу в Україні. ВласнаСправа є успішним проектом сприяння розвитку МСП в Україні, використовуючи нові інформаційні та комунікаційні технології. Проект впроваджує практики сталого управління бізнесом, підвищення їх продуктивності, ефективності, потенціалу та покращення їх доступу до фінансування та нових ринків.
04ВЕБ-САЙТ КОМПАНІЇ ACTIVELEX ActiveLex — компанія-розробник, яка в своїй роботі використовує міжнародний досвід та інноваційні технології. В нашій команді працюють не тільки кваліфіковані розробники, але й експерти в правовій галузі. Завдяки такому поєднанню ми створюємо онлайн-ресурси орієнтовані на поліпшення, оптимізацію та пришвидшення роботи юриста будь-якої галузі права.
05Сайт проєкту “Нова українська школа” Інтегроване застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управління навчальними закладами та системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху нової української школи. Введення ІКТ у сфері освіти має перейти від одноразових проектів до системного процесу, що охоплює всі види діяльності. ІКТ істотно розширять можливості педагога, оптимізують управлінські процеси, в такий спосіб формуючи в учня важливі для нашого століття технологічні компетентності.