Web розробка

Розробка корпоративного сайту JUSTEACH.ONLINE

Розробка корпоративного сайту JUSTEACH.ONLINE
Дата запуску: 01.09.2021
Посилання: https://www.justeach.online

Про Проєкт

Інноваційна платформа для організації дистанційного навчання Конструктор для створення онлайн-курсів ідеальний для всіх категорій користувачів – тренерів, викладачів, консультантів, носіїв оригінальної ідеї та багатьох інших. Для роботи з JusTeach не потрібно володіти програмуванням та дизайном – створення курсу можливе за кілька простих кроків та доступне будь-якому користувачеві інтернету. Justeach – це інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та широкий функціонал конструктора, підтримка індивідуального та групового навчання, захист даних, послуги куратора контенту та контент-менеджера, цілодобова техпідтримка. Курси створені на платформі Justeach доступні на будь-якому пристрої. Платформа Justeach є мультимовною, має адаптивний дизайн, гнучку систему доступу. Користувачі можуть створювати необмежену кількість тренінгів та курсів. Justeach забезпечує зручні комунікації між викладачами та слухачами.

Для проекту Justeach було розроблено – логотип, фірмовий стиль, дизайн веб-сайту, презентаційних матеріалів, інтерфейс та програмне забезпечення платформи.

Макети

Схожі проєкти

01Розробка інвестиційного порталу Донецької області DOINVEST Інвестиційний портал Донецької області DOINVEST – сучасний інформаційний простір для взаємодії бізнесу, інвесторів, влади та громадськості, інтерактивна можливість співробітництва, об'єднана база ресурсів. Цей онлайн ресурс є продуктом спільної роботи Департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації, проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» (USAID ERA), метою якого є підвищення відкритості регіону до економічного відновлення та компанії Activemedia. Інвестиційний портал містить інформацію про конкурентні переваги та інвестиційні можливості регіону. Інформаційний ресурс покликаний стати ефективним інструментом для налагодження ділових контактів з потенційними інвесторами та сприятиме їхньому позитивному рішенню інвестувати в Донецьку область. Компанія Activemedia розробила логотип, фірмовий стиль, дизайн та програмне забезпечення інвестиційного порталу Донецької області DOINVEST.dn.gov.ua
02Веб-сайт проекту USAID “Економічна підтримка Східної України” Веб-сайт проекту USAID "Економічна підтримка Східної України". Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» є ініціативою, розрахованою на шість років (2018-2024), яка реалізується компанією DAI Global та спрямована на покращення економіки Східної України. Цільові географічні регіони Проекту включають території Донецької та Луганської областей, контрольовані урядом України та окремі міста Приазов'я.
03«КОНСТРУКТОР НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ» В 2021 році триває процес втілення Державного стандарту базової освіти та тестування моделювання навчальних програм на електронній платформі «Конструктор навчальних програм», яку технічно втілює інноваційна команда розробників Activemedia за підтримки Проекту “Фінська підтримка реформи української школи”. Нещодавно була доопрацьована друга версія Конструктора. Але роботи тривають, відточуються, як зауважив Координатор проекту від України Роман Шиян, щоб запропонувати освітньому ринку найкращий практичний, зручний, технологічний взірець конструювання навчальних програм. Започаткована серія онлайн-семінарів для робочої групи розробників базової освіти для 5-6 класів – це можливість вийти на досконалий результат ефективності Конструктора. Перша була проведена одразу після Нового року – 5 січня 2021 за технічної підтримки компанії Activemedia.
04ВЕБ-САЙТ КОМПАНІЇ ACTIVELEX ActiveLex — компанія-розробник, яка в своїй роботі використовує міжнародний досвід та інноваційні технології. В нашій команді працюють не тільки кваліфіковані розробники, але й експерти в правовій галузі. Завдяки такому поєднанню ми створюємо онлайн-ресурси орієнтовані на поліпшення, оптимізацію та пришвидшення роботи юриста будь-якої галузі права.
05Сайт проєкту “Нова українська школа” Інтегроване застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управління навчальними закладами та системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху нової української школи. Введення ІКТ у сфері освіти має перейти від одноразових проектів до системного процесу, що охоплює всі види діяльності. ІКТ істотно розширять можливості педагога, оптимізують управлінські процеси, в такий спосіб формуючи в учня важливі для нашого століття технологічні компетентності.