СХЕМИ ВИХОДУ З ЮРИДИЧНИХ ЛАБІРИНТІВ

У новій версії 2.0 інформаційно-аналітичної платформи Lex з’явилися нові процедури – покрокові інструкції з вирішення юридичних проблем, яких нині вже налічується 30.

Чи знаєте ви, як оскаржити заборону виїзду боржника за кордон, з чого почати реєстрацію самочинно зведеного дачного будиночку чи як зареєструвати перебудову квартири?

Якщо ні – Lex  у розділі «Процедури» пропонує варіанти вирішення подібних проблем, представлені у вигляді схем просування до успішного їх розв’язання, які супроводжуються коротким викладом необхідних дій на кожному кроці поступу, посиланнями на чинні нормативні акти, які, своєю чергою, у «Пов’язаних документах» містять списки дотичних до проблеми коментарів, публікацій, судових рішень чи узагальнень практики, зразків процесуальних чи адміністративних документів.

Нині вже можна скористатися такими схемами, якщо є необхідність безоплатної чи оплатної приватизації земельної ділянки або кімнати в гуртожитку, введення в експлуатацію індивідуального житлового будинку, оформлення права власності на будинок чи нежитлове приміщення, реєстрації місця проживання, зокрема й у садовому (дачному) будинку, переведення нежитлового приміщення в житлове, отримання поштової адреси.

Також запропоновано варіанти оскарження рішень про блокування податкової накладної, дій державного виконавця про накладення арешту на майно, відшкодування матеріальної чи іншої шкоди внаслідок ДТП, шкоди, заподіяної підприємству діями працівника чи працівникові у разі нещасного випадку на виробництві та інші.

Нові процедури з’являються на ресурсі щодня.

Якщо ви опинилися в глухому юридичному куті – пишіть до редакції Lex. Вихід знайдемо разом за допомогою інструментарію розділу «Процедури».