ПИСЬМОВИЙ АДВОКАТСЬКИЙ ІСПИТ З LEX

В інформаційно-правовій системі Lex з’явилася добірка матеріалів на допомогу у складанні письмового кваліфікаційного адвокатського іспиту.

Серед інших довідників, яких у системі тепер нараховується 177 (класифікатори валют, товарів і послуг, переліки офшорних зон і митних постів, місцевих податків і зборів, ін.), тепер поміщено список процесуальних документів, які треба скласти на адвокатському екзамені згідно з чинною Програмою складання кваліфікаційного іспиту, із гіперлінками до готових шаблонів.

«Прив’язані» шаблони допоможуть при складанні письмового іспиту за першими трьома розділами Програми:

І. Складання цивільних процесуальних документів

ІІ. Складання господарських процесуальних та адміністративних процесуальних документів

ІІІ. Складання кримінальних процесуальних документів та процесуальних документів щодо адміністративних правопорушень.

Аби скористатися новим довідником, слід серед Довідників у списку Ресурсів знайти при допомозі пошуку Матеріали до складання письмового кваліфікаційного іспиту.

Так само можна знайти добірку через вікно пошуку.

А далі – обрати документи, які можуть трапитися на екзамені.

Для підготовки до іспиту можна не обмежитися самим тільки цим джерелом, адже тут містяться гіперлінки лише до 66-ти процесуальних документів, як це передбачено Програмою, а всього база даних Lex наразі містить 289 документів не лише для іспиту, а й для повсякденною юридичної праці.

Ті, хто ще не передплатив інформаційно-правову систему Lex, може ознайомитися з Матеріалами до складання письмового адвокатського іспиту в тестовому режимі.

Слід зазначити, що добірка є до певної міри «цифровим перевтіленням» популярного посібника «Зразки процесуальних документів», який витримав 9 перевидань у видавництві «Прецедент» з 2009 до 2017 рік.