СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ПРИДБАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ LEX – ЛИШЕ ДО КІНЦЯ ГРУДНЯ

Технології несуть величезний потенціал, допомагають економити час і гроші, автоматизують рутинні процеси і дозволяють фахівцям концентруватися на дійсно важливих завданнях. Один з найбільш складних аспектів в юридичній сфері – дослідження та пошук інформації. Юристу необхідно досліджувати історії клієнтів, проводити брифінги, вивчати свідчення, щоб знайти те, що допоможе виграти справу, правильно підготувати документи тощо.

З такими об’ємами матеріалів тепер може вільно впоратися інформаційно-правова система Lex. В нашому ресурсі нормативно-правові акти та інші документи вже структуровані й ранжовані за актуальністю і важливістю, постатейно пов’язані з коментарями й роз’ясненнями, монографіями та статтями з фахових питань, схемами вирішення складних ситуацій. Нове у системі – матеріали на допомогу у складанні адвокатського іспиту. Lex містить список процесуальних документів згідно з чинною Програмою складання кваліфікаційного іспиту і вже із гіперлінками до готових шаблонів.

Зараз діють спеціальні умови придбання ліцензій: підписуйтесь до кінця 2019, в грудні працюйте безкоштовно, а цілий 2020 рік отримайте по ціні 100 грн в місяць! (вартість на рік – 1200 грн).

Замовити доступ start.activelex.com