КАЛЬКУЛЯТОР ПРОЦЕСУАЛЬНИХ СТРОКІВ ВИВІЛЬНИТЬ ВАШ ЧАС ДЛЯ СВЯТКУВАНЬ

На Інформаційно-правовій платформі LEX до свята Дня адвокатури відбувся запуск четвертого за ліком калькулятора – калькулятора процесуальних строків, який посів належне місце поруч із калькуляторами штрафіввідпусток та індексації зарплати.

Інструмент призначений для розрахунку процесуальних строків у цивільному, господарському й адміністративному судочинстві на всіх стадіях проваджень: загальні строки, перша, апеляційна та касаційна інстанції, перегляд за нововиявленими обставинами, виконання судових рішень, оскарження, визнання чи примусове виконання рішень третейських судів та міжнародних комерційних арбітражів.

Користуватися ним просто. Після вибору провадження, його стадії, потрібного строку та призначення початкової дати відліку в результаті розрахунку виводиться кінцева дата строку із вказанням правових норм, на підставі яких проведено розрахунок, та із гіперпосиланнями до цих норм у чинних актах.

Як і решта калькуляторів, новий поки що у відкритому доступі, але невдовзі (коли закінчиться акція – ще один подарунок ресурсу LEX до Адвокатського свята) його буде інтегровано з рештою матеріалів та інструментів до бази LEX, доступної лише для передплатників. Тоді ж калькулятор буде доповнено строками у кримінальному провадженні.

Результати обчислень враховують вихідні, неробочі і святкові дні, яких у 2020 році чимало (перегляньте список нижче).

Скористайтеся новим калькулятором – він розрахує за вас потрібні процесуальні строки і вивільнить час для святкувань.