ACTIVELEX ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИЙ ОНЛАЙН-ПРОДУКТ ДЛЯ НОТАРІУСІВ ТА РЕЄСТРАТОРІВ

Компанія ActiveLex, яка ексклюзивно представляє в Україні міжнародну платформу для юристів LEX, оголошує про старт продажів нового онлайн-продукту для нотаріусів та реєстраторів LEX.Нотаріус.

На універсальній для кожного юриста платформі LEX є усе необхідне для сучасної онлайн-роботи: зразки процесуальних документів у цивільному, кримінальному та інших провадженнях, алгоритми вирішення правових проблем, науково-практичні коментарі ключових кодексів, довідники нормативних вимог та безліч іншого.

А відтепер на платформі відкрито нову сторінку – електронний особистий робочий стіл для нотаріуса та реєстратора, який значно спрощує роботу та істотно підносить її якість.

Віднині на Вашому особистому робочому столі в системі LEX – вся нормативно-правова база та великий обшир інших документів в поточній редакції 2021 року, але не тільки!

Все, що нотаріус чи реєстратор був змушений шукати в десятках різних книжок, журналів та е-ресурсів, відтепер є онлайн і доступно засобами одного зручного інтерфейсу:

  • нормативно-правова база для нотаріусів та реєстраторів в повному обсязі,
  • шаблони договорів, довіреностей, запитів, написів, заповітів та інших документів,
  • правові позиції Верховного Суду,
  • всі правові новини в реальному часі.

Як і на всій платформі LEX, в новому просторі для нотаріусів нормативно-правові документи з’єднані гіперлінками і доступні в контрольному стані.

Окремі каталоги відведено основним правовим позиціям Верховного Суду щодо визнання односторонніх правочинів недійсними та іншим, які можуть прислужитися нотаріусу в складній ситуації, а також правовим новинам, що не дадуть проминути важливі законодавчі зміни.

Тепер не Ви відстежуєте зміни в нестабільному законодавчому світі, а LEX.Нотаріус виконує цю роботу за Вас, звільняючи Ваш час для важливіших справ та надихаючи на рішення більш значущих задач!

Спеціальна пропозиція для нотаріусів та реєстраторів: скористайтеся безкоштовним демо-доступом до продукту LEX.Нотаріус протягом 2-х днів і оціните переваги нової платформи.

Джерело: ActiveLex