Почала працювати автоматизована система підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів середньої освіти

Автоматизована система підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти (АПК) призначена для підтримки процесу проходження навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

На новій платформі можна переглянути курси і програми підвищення кваліфікації, оформити замовлення на проходження навчання, створити власний кабінет для зберігатися інформації про хід і результати навчання, здійснити оплату, отримати сертифікати встановленої форми про підвищення кваліфікації тощо.

Надання послуг здійснюється відповідно до вимог Постанов Кабінету Міністрів України №800/1133 від 21 серпня і 27 грудня 2019 року щодо порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Послуги надаються на підставі угоди, яка стає доступною зареєстрованому користувачу в процесі формування замовлення на обраний курс.

Оплата за послуги здійснюється користувачем на підставі рахунку-фактури одним із доступних способів: на банківську картку, онлайн, банківським переказом.

Після завантаження всіх передбачених для конкретного курсу документів і здійснення оплати, користувач отримує в свій кабінет сертифікат встановленого зразка, а також акт про надання послуг.

Документами, на підставі яких видається сертифікат про підвищення кваліфікації, є:

  • для дистанційної форми навчання: електронний документ про проходження відповідного онлайн-курсу
  • для дуальної форми навчання: 1) електронний документ про проходження відповідного онлайн-курсу; 2) довідка про проходження практики за місцем роботи за підписом керівництва закладу освіти

Компанія Activemedia виконала всі роботи з дизайну і технічної реалізації Автоматизованої системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.