Web розробка

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС ФЕСТИВАЛЮ CULTURESCAPES

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС ФЕСТИВАЛЮ CULTURESCAPES
Дата запуску: 28.11.2019
Посилання: https://culturescapes.ch/en

Про Проєкт

CULTURESCAPES – це мультидисциплінарний фестиваль, який прагне сприяти транскордонному діалогу та взаємному навчанню між культурами, а також співпраці та взаємодії. Місія Фестивалю полягає в тому, щоб стати платформою для адвокації більш інклюзивних, відкритих та відповідальних суспільств.

З 2003 року фестиваль фокусується на культурному ландшафті країни чи регіону. Заснований в Базелі, Швейцарія, він розширює свою присутність далеко за межами одного міста, охоплюючи інші швейцарські кантони та сусідні регіони Німеччини та Франції.

З кожним роком кількість партнерів та аудиторія фестивалю постійно збільшуються. На даний момент фестиваль CULTURESCAPES співпрацює з близько 40 культурними закладами Швейцарії.

Кожного року фестиваль відбувається восени і триває 2 місяці, представляючи понад 200 подій для аудиторії майже у 60 000 відвідувачів. З кожним новим роком фестиваль досліджує різноманітний культурний та соціальний досвід, починаючи від Грузії (2003) до Ізраїлю (2011), Балкан (2013), Токіо (2014), Ісландії (2015), Греції (2017) та Польщі (2019). Програма фестивалю включає виконавське та візуальне мистецтво, кіно та літературу, університетські лекції, відкриті публічні дебати та спеціальні програми для молодшої аудиторії.

Більше інформації про фестиваль CULTURESCAPES: https://www.culturescapes.ch/Amazonia/about

Схожі проєкти